Ambient biznesi me qira, Kryqezimi i 21 Dhjetorit, 1000 Euro

 • € 1,000/Muaj
Rruga Muhamet Gjollesha, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Qera Ofertë e shkurtër

Ambient biznesi me qira, Kryqezimi i 21 Dhjetorit, 1000 Euro

Rruga Muhamet Gjollesha, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 1,000/Muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera Ambient Biznesi, 21 Dhjetori, 1000 Euro

 

• Tipologjia: openspace

• Adresa: Rruga Muhamed Gjollesha

• bosh

• Kati 2

• Pallat i ri

• 💶 1000 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient biznesi, me një sipërfaqe 120m² dhe gjendet në katin e dyte te nje pallati te ri. Ambienti jepet bosh dhe eshte i organizuar ne ambient openspace me 2 tualete. Eshte i shfrytezueshem per tipologji të ndryshme biznesi.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

👩🏻‍💼 Megina-Real Estate Agent

Detajet

Përditësuar 23 Qershor, 2023 at 8:18 pm
 • ID e pronës: MRE-10437
 • Çmimi: € 1,000/Muaj
 • Sip. totale: 120 m²
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Muhamet Gjollesha, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona 21 Dhjetori

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509