Ambient biznesi me qira, Laprake, 470 Euro

 • € 470/Muaj
Rruga Lord Bajroni, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
Qera

Ambient biznesi me qira, Laprake, 470 Euro

Rruga Lord Bajroni, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • € 470/Muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina Jep Me Qera Ambient Biznesi, Laprake, 470 Euro

 

• Tipologjia: Openspace

• Adresa: Rruga Lord Bajrom

• Kati 0

• Ndertese 1 kateshe

• Bosh

• 💶 470 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient biznesi, me një sipërfaqe 50m² dhe gjendet në katin 0 te ndertese private 1 kateshe. Ambienti eshte bosh, organizohet ne ambient openspace te shfrytezueshme per tipologji të ndryshme biznesi. Disponon nje tualet. I pajisur me kondicioner.

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 7 Korrik, 2023 at 11:58 am
 • ID e pronës: MRE-13063
 • Çmimi: € 470/Muaj
 • Sip. totale: 50 m²
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Lord Bajroni, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Laprakë

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509