Ambient Biznesi Me Qira, Liqeni Artificial, 550 Euro

 • € 550
Liqeni i Tiranës, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
Qera Oferta më e mirë
Ambient Biznesi Me Qira, Liqeni Artificial, 550 Euro
Liqeni i Tiranës, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
 • € 550

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera ambient biznes, , 550 euro

• Tipologjia: openspace

• Adresa: Liqeni Artificial

• bosh

• Kati 0

• 💶 550 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient biznesi, me një sipërfaqe 50m² dhe gjendet në katin 0. Ambienti jepet bosh, eshte i organizuar ne ambient openspace i shfrytezueshem

per tipologji te ndryshme biznesi. Disponon 1 tualet.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 24 Maj, 2024 në 10:42 am Përditësuar 24 Maj, 2024 at 10:42 am
 • ID e pronës: MRE-48785
 • Çmimi: € 550
 • Sip. totale: 50 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Liqeni i Tiranës, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134