Ambient biznesi me qira, Medreseja, 500 Euro

 • € 500/Muaj
Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
Qera

Ambient biznesi me qira, Medreseja, 500 Euro

Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • € 500/Muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera Ambient Biznesi, Medrese, 500 Euro

 

• Tipologjia: openspace

• Adresa: Rruga 5 Maji

• bosh

• Kati 0

• Pallat i ri

• 💶 500 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient biznesi, me një sipërfaqe 35m² dhe gjendet në katin 0 te nje pallati te ri. Ambienti jepet bosh, eshte i organizuar ne ambient openspace te shfrytezueshme per tipologji të ndryshme biznesi. Disponon 1 tualet.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 22 Maj, 2023 at 3:03 pm
 • ID e pronës: MRE-11199
 • Çmimi: € 500/Muaj
 • Sip. totale: 35 m²
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona 5 Maji

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509