Ambient Biznesi me qira, Rruga Bardhyl, 290 euro

 • € 290//ne muaj
Rruga Bardhyl, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë

Ambient Biznesi me qira, Rruga Bardhyl, 290 euro

Rruga Bardhyl, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 290//ne muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera ambient Biznesi, Rruga Bardhyl, 290 euro

• Tipologjia: Ambient Openspace
• Adresa: Rruga Bardhyl
• bosh
• Kati 0
• Ndertim i ri
• 💶 290 euro

✨ Informacion mbi Pronën:
Jepet me qera ambient biznesi, me një sipërfaqe 50m² dhe gjendet në katin 0 prane rruges kryesore. Ambienti jepet bosh, ka fasade xhami. Është i pershtatshem per tipologji të ndryshme biznesi.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Cel. : 0692040509

Detajet

Përditësuar 10 Korrik, 2023 at 12:58 pm
 • ID e pronës: MRE-9354
 • Çmimi: € 290//ne muaj
 • Sip. totale: 50 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Bardhyl, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Brryli

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509