Ambient biznesi me qira, Rruga e Dibres, 370 euro/muaj.

 • € 370/Muaj
Rruga e Dibrës, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë

Ambient biznesi me qira, Rruga e Dibres, 370 euro/muaj.

Rruga e Dibrës, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 370/Muaj

Përshkrimi

Agjenci imobiliare MORINA jep me qira ambient biznesi, Rruga e Dibres, 370 euro/muaj.

•Siperfaqia 40 m²

•Kati 1

•Pallat I Ri

💵 370 euro/muaj

 

✨ Jepet me qira ambient biznesi, I cili ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Ai eshte ne gjendje shume te mire dhe jepet me qera për aktivitete mjekësore dhe është i mobiluar dhe i paisur për këtë shërbim. Në korridor ka edhe një laborator mjekësor që funksionon prej 15 vitesh. Ambienti disponon nje tualet.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 19 Gusht, 2023 at 4:24 pm
 • ID e pronës: MRE-15716
 • Çmimi: € 370/Muaj
 • Sip. totale: 40 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga e Dibrës, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Rruga Dibres

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
Whatsapp +355692040544