Ambient Biznesi Me Qira, Rruga E Dibres, 600 Euro

 • € 600
Rruga Gjon Buzuku, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
Qera Oferta më e mirë

Ambient Biznesi Me Qira, Rruga E Dibres, 600 Euro

Rruga Gjon Buzuku, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera Ambient Biznesi, Rruga e Dibres , 600Euro

 

• Tipologjia: Ambient Biznesi

• Adresa: Rruga Gjon Buzuku

• Bosh

• Kati 9

• Sipërfaqe 91m²

• Pallat i ri

• 600 Euro

 

 

 

✨Informacion mbi pronen:

Jepet me qira ambient biznesi me siperfaqe 91m²  i organizuar ne 2 ambiente dhe 1 tualet. Ndodhet ne katin 9 te nje pallati te ri me ashensor . Jepet bosh. Eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi ose per zyre , klinke. Cdo dhome e pajisur me kondcioner. E pajisur me ngrohje diellore.

 

Për informacione të mëtejshme mos nguroni të na kontaktoni

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 14 Dhjetor, 2023 në 4:54 pm Përditësuar 15 Dhjetor, 2023 at 3:19 pm
 • ID e pronës: MRE-23218
 • Çmimi: € 600
 • Sip. totale: 91 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 9
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Gjon Buzuku, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • Qyteti Tirane

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256