Ambient Biznesi Me Qira, Rruga E Dibres, 600 Euro

 • € 600
Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Qera Oferta më e mirë

Ambient Biznesi Me Qira, Rruga E Dibres, 600 Euro

Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera Ambient Biznesi, Rruga e Dibres , 600Euro

 

• Tipologjia: Ambient Biznesi

• Adresa: Rruga E Dibres

• Bosh

• Kati 5

• Sipërfaqe 70m²

 

• Pallat i ri

• 600 Euro

 

 

 

✨Informacion mbi pronen:

Jepet me qira ambient biznesi me siperfaqe 70m²  i organizuar ne 2 ambiente dhe 1 tualet. Ndodhet ne katin 5 te godines. Jepet bosh. Eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi ose per zyre , klinke.

 

Për informacione të mëtejshme mos nguroni të na kontaktoni

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 2 Nëntor, 2023 at 3:29 pm
 • ID e pronës: MRE-19541
 • Çmimi: € 600
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Adresa Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhuljo Bregu
 • Xhuljo Bregu
Whatsapp +355692040518