Ambient Biznesi Me Qira, Rruga e Kavajes, 450 Euro

 • € 450
Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
Qera Oferta më e mirë

Ambient Biznesi Me Qira, Rruga e Kavajes, 450 Euro

Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Ambient Biznesi, Rruga e Kavajes, 450Euro

 

• Tipologjia: Ambient biznesi

• Adresa: Rruga e Kavajes

• Bosh

• Kati 2

• Pallat ekzistues

• 450 Euro

 

✨Informacion mbi pronen:

Jepet me qira ambient biznesi me siperfaqe 80m² i organizuar ne nje hapesire te bollshme, disponon 1 tualet dhe ballkon. Jepet bosh. Eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi.lirohet ne prill

 

Për informacione të mëtejshme mos nguroni të na kontaktoni.

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 4 Janar, 2024 në 3:41 pm Përditësuar 4 Janar, 2024 at 3:41 pm
 • ID e pronës: MRE-24499
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 80 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 2
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhuljo Bregu
 • Xhuljo Bregu
Whatsapp +355692040518