Ambient Biznesi Me Qira, Rruga Mine Peza, Zogu 600 Euro

 • € 600
Rruga Mine Peza, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë

Ambient Biznesi Me Qira, Rruga Mine Peza, Zogu 600 Euro

Rruga Mine Peza, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera ambient Biznesi, Mine Peza, 600 Euro/muaj

 

• Tipologjia: Ambient Openspace

• Adresa: Rruga Mine Peza, perball komisariatit nr 3

• bosh

• Kati 1

• Sipërfaqe 100m²

• 💶 600 Euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient biznesi, me një sipërfaqe totale 100m² dhe gjendet në katin 1 te nje pallati te ri ne rruge kryesore. Ambienti jepet bosh dhe organizohet ne disa ambiente te ndryshme me ndarje. Është i pershtatshem per tipologji të ndryshme biznesi, si zyra, klinika, laborator, klinika dentare, qendra estetike etj. Disponon  tualet.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 9 Shkurt, 2024 në 4:44 pm Përditësuar 9 Shkurt, 2024 at 4:50 pm
 • ID e pronës: MRE-30216
 • Çmimi: € 600
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga e Durresit/Zogu I Zi
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Mine Peza, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
Whatsapp +355694010931