Ambient Biznesi Me Qira, Rruga Myslym Keta, 400 Euro

 • € 400/muaj
Rruga Myslym Keta, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
Qera Oferta më e mirë

Ambient Biznesi Me Qira, Rruga Myslym Keta, 400 Euro

Rruga Myslym Keta, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
 • € 400/muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera Ambient Biznesi, Rruga Myslym Keta, 400 Euro

 

• Tipologjia: openspace

• Adresa: Rruga Myslym Keta, Ish Reparti Kimik

• bosh

• Kati 2

• Pallat

• 💶 400 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient biznesi, me një sipërfaqe 220m² dhe gjendet në katin e dyte te nje pallati. Ambienti jepet bosh dhe eshte i organizuar ne ambient openspace me  tualet. Eshte i shfrytezueshem per tipologji të ndryshme biznesi si per fasoneri etj.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 26 Gusht, 2023 at 3:55 pm
 • ID e pronës: MRE-16022
 • Çmimi: € 400/muaj
 • Sip. totale: 220 m²
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Myslym Keta, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rei Prrenjasi
 • Rei Prrenjasi
Whatsapp +355692040258