Ambient Biznesi Me Qira, Rruga Sulejman Delvina ,prane Mon Amour, 350 Euro

 • € 350
Rruga Sulejman Delvina, Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
Qera Oferta më e mirë

Ambient Biznesi Me Qira, Rruga Sulejman Delvina ,prane Mon Amour, 350 Euro

Rruga Sulejman Delvina, Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera Ambient Biznesi,   Rruga Suljeman Delvina  ,350 Euro

 

• Tipologjia: openspace

• Adresa: Rruga Sulejman Delvina , Prane Mon Amour

• bosh

• Kati 1

• Pallat i ekzistues

• 💶 350  Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient biznesi, me një sipërfaqe 55m² dhe gjendet në katin 1  te nje pallati te ekzistues. Ambienti jepet bosh, eshte i organizuar ne ambient openspace te shfrytezueshme per tipologji të ndryshme biznesi. Disponon 1 tualet.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 26 Tetor, 2023 at 4:25 pm
 • ID e pronës: MRE-19157
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 55 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
 • Adresa Rruga Sulejman Delvina, Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhuljo Bregu
 • Xhuljo Bregu
Whatsapp +355692040518