Ambient Biznesi me qira, Shkolla e Bashkuar, 300 Euro

 • € 350
Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
Qera Oferta më e mirë

Ambient Biznesi me qira, Shkolla e Bashkuar, 300 Euro

Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Ambient Biznesi, Shkolla e Bashkuar, 300 Euro

 

• Tipologjia: Ambient Biznesi

• Adresa: Rruga e Dibres

• Bosh

• Kati 0

• Pallat Ekzistues

• 300 Euro

 

✨Informacion mbi pronen:

Jepet me qira ambient biznesi me siperfaqe 50m² i organizuar ne hapesire open space dhe 1 tualet. Jepet bosh. Eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi, si klinika dhe laboratore dentare, klinika estetike, klinika mjekesore, zyre konsulence, avokatie etj. Ndodhet ne katin 0 te godines.

 

Për informacione të mëtejshme mos nguroni të na kontaktoni

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 28 Tetor, 2023 at 12:19 pm
 • ID e pronës: MRE-18589
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 50 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio, Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Adresa Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509