Ambient biznesi me qira, Xhamlliku, 300 EURO

 • € 300/Muaj
Rruga Xhanfize Keko, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Qera

Ambient biznesi me qira, Xhamlliku, 300 EURO

Rruga Xhanfize Keko, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 300/Muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera Ambient Biznesi, Xhamllik, 300 EURO

 

• Tipologjia: openspace

• Adresa: Rruga Xhanfize Keko

• bosh

• Kati 0

• Pallat ekzistues

• 💶 300 EURO

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient biznesi, me një sipërfaqe 30m² dhe gjendet në katin 0 te nje pallati ekzistues. Ambienti jepet bosh, eshte i organizuar ne ambient openspace te shfrytezueshme per tipologji të ndryshme biznesi. Disponon 1 tualet.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 9 Tetor, 2023 at 4:40 pm
 • ID e pronës: MRE-11150
 • Çmimi: € 300/Muaj
 • Sip. totale: 30 m²
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Adresa Rruga Xhanfize Keko, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Varri Bamit

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509