Ambient Biznesi Me Qera, Zogu I Zi, 600 Euro

 • € 600
Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Qera Oferta më e mirë

Ambient Biznesi Me Qera, Zogu I Zi, 600 Euro

Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Ambient Biznesi, Zogu I Zi, 600 Euro

 

• Tipologjia: Ambient biznesi

• Adresa: Zogu I Zi, prane Ring Center

• Bosh

• Kati 2

• Pallat i Ri

• 600 Euro

 

✨Informacion mbi pronen:

Jepet me qira ambient biznesi me siperfaqe 80m² i organizuar ne nje hapesire te bollshme, disponon 1 tualet dhe ballkon. Jepet bosh. Eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi. Eshte i pajisur me dy kondicionere.

 

Për informacione të mëtejshme mos nguroni të na kontaktoni.

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 4 Janar, 2024 në 2:14 pm Përditësuar 23 Janar, 2024 at 9:55 am
 • ID e pronës: MRE-24445
 • Çmimi: € 600
 • Sip. totale: 80 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga e Durresit/Zogu I Zi
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
Whatsapp +355692040257