Ambient biznesi me qira, Zogu i Zi perballe Ring Center, 300 Euro

 • € 300
Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Qera

Ambient biznesi me qira, Zogu i Zi perballe Ring Center, 300 Euro

Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjencia Morina Jep Me Qera Ambient Biznesi, Zogu i Zi perballe Ring Center, 300 Euro

 

• Tipologjia: ambient biznesi openspace

• Adresa:Rruga Muhamet Gjollesha

• Kati 0

•Pallat ekzistues

• Bosh

• 💶 300 Euro

 

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient biznesi, me një sipërfaqe 28m² dhe gjendet në katin 0 te nje pallati ekzistues. Ambienti eshte bosh, organizohet ne nje ambient te shfrytezueshem per tipologji të ndryshme biznesi. Disponon nje tualet.

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 21 Korrik, 2023 at 10:44 am
 • ID e pronës: MRE-14319
 • Çmimi: € 300
 • Sip. totale: 28 m²
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Zogu i Zi

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509