Ambient Biznesi Me Qira+dhome frigoriferike,Ali Demi, 300 Euro

 • € 300
Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Qera Oferta më e mirë
Ambient Biznesi Me Qira+dhome frigoriferike,Ali Demi, 300 Euro
Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera Ambient Biznes -Ali Demi, 300 Euro

 

• Tipologjia:frigorifer,e certefikuar nga aku

• Adresa:Ali Demi

• bosh

• Kati 0

• Pallat i ri

• 💶 300 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient biznesi, me një sipërfaqe 55m² dhe gjendet në katin 0 te nje pallati te ri. Ambienti jepet bosh, eshte i organizuar ne ambient openspace te shfrytezueshme per tipologji të ndryshme biznesi. Disponon 1 tualet.
25m² dhoma dhe 30m² dhoma frigoriferike me certefikat nga aku

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 4 Qershor, 2024 në 2:14 pm Përditësuar 4 Qershor, 2024 at 2:14 pm
 • ID e pronës: MRE-50395
 • Çmimi: € 300
 • Sip. totale: 55 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Pjeserisht e mobiluar
 • Adresa Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931