Ambient Biznesi Me Qira,Rruga Qemal Stafa, 400 Euro

 • € 400
Rruga Qemal Stafa, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
Qera Oferta më e mirë

Ambient Biznesi Me Qira,Rruga Qemal Stafa, 400 Euro

Rruga Qemal Stafa, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Ambient Biznesi, Rruga Qemal Stafa, 400 Euro

 

• Tipologjia: Ambient biznesi

• Adresa:Qemal Stafa

• Bosh

• Kati 1

• Pallat i Ri

• 400 Euro

 

✨Informacion mbi pronen:

Jepet me qira ambient biznesi me siperfaqe 40m² i organizuar ne nje hapesire te bollshme, disponon 1 tualet dhe ballkon. Jepet bosh. Eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi.

 

Për informacione të mëtejshme mos nguroni të na kontaktoni.

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 9 Janar, 2024 në 10:35 am Përditësuar 10 Janar, 2024 at 1:44 pm
 • ID e pronës: MRE-25011
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 40 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ministria e Jashtme/Pazari I Ri
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Qemal Stafa, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fjorel Agolli
 • Fjorel Agolli
Whatsapp +355694050121