Ambient Biznesi, Ministria e Jashtme, 600 Euro Neto

 • € 600/Neto
Bulevardi Zhan d'Ark, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
Qera

Ambient Biznesi, Ministria e Jashtme, 600 Euro Neto

Bulevardi Zhan d'Ark, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • € 600/Neto

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera ambient Biznesi, Ministria e Jashtme, 600 Euro Neto

 

• Tipologjia: 3+1

• Adresa: Bulevardi Zhan Dark, prane Ministrise se Jashtme

• bosh

• Kati 9

• Pallat i ri

• 💶 600 Euro neto

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient biznesi, me një sipërfaqe 140m² dhe gjendet në katin e 9 te nje pallati te ri me ashensor. Ambienti jepet bosh, eshte i organizuar ne 4 ambiente te shfrytezueshme per tipologji të ndryshme biznesi. Disponon 1 tualet.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 23 Qershor, 2023 at 7:58 pm
 • ID e pronës: MRE-9128
 • Çmimi: € 600/Neto
 • Sip. totale: 140 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Bulevardi Zhan d'Ark, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Ministria e Jashtme

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509