Ambient biznesi openspace me qira, zona QSUT, 1100 Euro/muaj

 • € 1,100
Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera
Ambient biznesi openspace me qira, zona QSUT, 1100 Euro/muaj
Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 1,100

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera ambient Biznesi, prane QSUT, 1100 Euro/muaj

 

• Tipologjia: Ambient Openspace

• Adresa: Rruga Kongresi i Manastirit

• bosh

• Kati 0

•Sipërfaqe 100m²

• 💶 1100 Euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient biznesi, me një sipërfaqe totale 100m² dhe gjendet në katin 0 te nje godine private me akses te drejtperdrejte ne rruge. Ambienti jepet bosh, mund te ndahet lehtesishy ne 2 dyqane te ndryshme duke qene se ka 2 hyrje. Është i pershtatshem per tipologji të ndryshme biznesi.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 23 Qershor, 2023 në 8:52 am Përditësuar 5 Dhjetor, 2023 at 3:28 pm
 • ID e pronës: MRE-10802
 • Çmimi: € 1,100
 • Sip. totale: 100 m²
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Adresa Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Suona Xhepa
 • Suona Xhepa
Whatsapp +355692040509