Ambient Biznesi per Shitje ne Rrugën e Bogdanëve

 • € 120,000
Rruga e Bogdanëve, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
Shitje
Rruga e Bogdanëve, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • € 120,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet ambjent biznesi 55m², Rruga Durrësit, 120.000 euro

•Kati -1

•Siperfaqe 65 m2

• Adresa: Rruga e Bogdanëve

•Pjesërisht I mobiluar

• 💶 120.000 euro

•Me hipotekë

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Agjencia Morina shet ambjent biznesi ne rrugën e Bogdanëve , me nje siperfaqe prej 65m2. Ambjenti gjendet ne katin -1 të një pallati te ri. Ai ofrohet Pjesërisht I mobiluar, me kondicioner dhe është i organizuar ne nje Ambjent Open Space dhe 1 tualet. Ambient disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

©️ MORINA REAL ESTATE

Detajet

 • ID e pronës: MRE-9991
 • Çmimi: € 120,000
 • Sip. totale: 65 m²
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Adresa Rruga e Bogdanëve, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Rruga e Durrësit

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina