Ambient Biznesi, Rruga Bardhyl, 300 Euro 

 • € 300
Rruga Bardhyl, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
Qera Rented

Ambient Biznesi, Rruga Bardhyl, 300 Euro 

Rruga Bardhyl, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera Ambient Biznesi, Rruga Bardhyl, 300 Euro

 

• Tipologjia: openspace

• Adresa: Rruga Bardhyl

• bosh

• Kati 0

• Pallat ekzistues

• 💶 300 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient biznesi, me një sipërfaqe 59m² dhe gjendet në katin 0 te nje pallati ekzistues. Ambienti jepet bosh, eshte i organizuar ne ambient openspace te shfrytezueshme per tipologji të ndryshme biznesi. Disponon 1 tualet.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

👩🏻‍💼 Megina-Real Estate Agent

Detajet

Përditësuar 27 Korrik, 2023 at 9:41 am
 • ID e pronës: MRE-9499
 • Çmimi: € 300
 • Sip. e pronës: 59 m²
 • Sip. totale: 59 m²
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Bardhyl, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509