Ambient Biznesi, Rruga e Dibres, 250 Euro

 • € 250
Rruga Njazi Meka, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
Qera Oferta më e mirë

Ambient Biznesi, Rruga e Dibres, 250 Euro

Rruga Njazi Meka, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • € 250

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera ambient Biznesi, Rruga e Dibres, 250 Euro

 

• Tipologjia: Ambient biznesi

• Adresa: Rruga Njazi Meka

• bosh

• Kati 0

• 💶 250 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient biznesi, me një sipërfaqe 35m² dhe gjendet në katin 0. Ambienti jepet bosh,  organzim openspace. Është i pershtatshem per tipologji të ndryshme biznesi.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 4 Tetor, 2023 at 11:59 am
 • ID e pronës: MRE-17460
 • Çmimi: € 250
 • Sip. totale: 35 m²
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Adresa Rruga Njazi Meka, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256