Ambient Biznesi, Rruga Pasho Hysa, 50.000 leke

 • 50,000 Lek
Rruga Pasho Hysa, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Qera Oferta më e mirë

Ambient Biznesi, Rruga Pasho Hysa, 50.000 leke

Rruga Pasho Hysa, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • 50,000 Lek

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera Ambient Biznesi, Rruga Pasho Hysa, 50.000 leke

 

• Tipologjia: Ambient Openspace

• Adresa: përballë Kompleksit Mangalem

• Bosh

• Kati -1

• Ndertim i ri

• 💶 50.000 leke

 

✨ Informacion mbi Pronen:

Jepet me qera ambient biznesi openspace me nje siperfaqe prej 200 m2 dhe gjendet ne katin -1. Ambienti eshte i investuar, ka sistem kamerash dhe 2 tualete. Eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 23 Qershor, 2023 at 8:43 am
 • ID e pronës: MRE-8649
 • Çmimi: 50,000 Lek
 • Sip. e pronës: 200 m²
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Pasho Hysa, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Ali Dem

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
Whatsapp +355692040544