Ambient Komercial, Ali Demi, 110.000 Euro.

 • € 110,000
Rruga Idriz Dollaku, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Ambient Komercial, Ali Demi, 110.000 Euro.

Rruga Idriz Dollaku, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 110,000

Përshkrimi

Agjencia imobiliare Morina shet Ambient Komercial, Ali Demi, 110.000 Euro.

 

• Tipologjia: Ambient Komercial

• Adresa: Rr. Idriz Dollaku

• bosh

• Kati 0

• Ndertim i ri

• 💶 110,000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet ambient komercial me siperfaqe 65m² dhe lartesi 3,3m ne katin 0 ne nje pallat te ri. Organizohet ne ambient openspace dhe 1 tualet, eshte i investuar totalisht dhe mund te shfrytezohet per bar kafe, market, klinike, dyqane etj. Disponon vendparkim per 6 automjete pa pagese. Me dokumentacion te rregullt hipotekor. Jepet dhe me qira 450 Euro/muaj.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 23 Qershor, 2023 at 8:10 pm
 • ID e pronës: MRE-9263
 • Çmimi: € 110,000
 • Sip. e pronës: 65 m²
 • Sip. totale: 65 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Adresa Rruga Idriz Dollaku, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Ali Demi

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509