Ambjen Biznesi me Qera, Rruga Babe Rexha-mbrapa Globe, 320 Euro

 • € 320/muaj
Rruga Babë Rexha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
Qera Oferta më e mirë

Ambjen Biznesi me Qera, Rruga Babe Rexha-mbrapa Globe, 320 Euro

Rruga Babë Rexha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • € 320/muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep Ambjent Biznesi me Qera ,Rruga Bebe Rexha , 320 Euro

• Tipologjia: open space

• Adresa: Rruga Bebe Rexha, mprapa Gobe

•  bosh

• Kati 0

• pallat i ri

•  320 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet ambient biznesi me qera tek Star-Construction ngjitur me REPORT TV . Ambienti eshte i pershtatshem per zyra , klinika, dyqane etj. Zona eshte shume e pershtatshme per biznesin. Ambjenti ndodhet buze rruge dhe disponon tualet.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

 

Detajet

Përditësuar 26 Korrik, 2023 at 11:38 am
 • ID e pronës: MRE-14711
 • Çmimi: € 320/muaj
 • Sip. e pronës: 25 m²
 • Sip. totale: 25 m²
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Babë Rexha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Star-Construction

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rei Prrenjasi
 • Rei Prrenjasi
Whatsapp +355692040258