Ambjent Biznesi 2+1 me qera, Rruga e Dibres, 500 Euro i diskutueshem.

 • € 500
Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
Qera Oferta më e mirë

Ambjent Biznesi 2+1 me qera, Rruga e Dibres, 500 Euro i diskutueshem.

Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Ambjent Biznesi 2+1 , Rruga e Dibres, 500 Euro i diskutueshem.

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga e Dibres

• Bosh

• Pallat i ri

• Kati 3

•  500 Euro /muaj

 

✨ Informacione rreth prones:

Jepet me qera ambient biznesi, me një sipërfaqe  90m² dhe gjendet në katin 3 te nje pallati. Ambjenti  jepet bosh, eshte i organizuar ne 3 ambiente te shfrytezueshme per tipologji të ndryshme biznesi gjithashtu disponon 4 ballkone dhe 1 tualet.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni :

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 4 Tetor, 2023 at 12:00 pm
 • ID e pronës: MRE-17383
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Adresa Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256