Ambjent Biznesi me Qera, Rruga e Durresit, 500 Euro

 • € 500/muaj
Rruga e Dibrës, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
Qera Oferta më e mirë

Ambjent Biznesi me Qera, Rruga e Durresit, 500 Euro

Rruga e Dibrës, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • € 500/muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me Qera, Ambient per Zyra, Rruga e Dibres, 500 Euro

• Adresa: Rruga e Durresit,ngjitur me gjimnazin Qemal Stafa

• Kati 1

• Pallat

• 500 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet ambient biznesi me qera i pershtatshem per zyra,kancelari,parukeri etj. me nje siperfaqe prej 50m² .

Pronari kerkon 6 muaj parapagim dhe 1 muaj garanci

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 5 Shtator, 2023 at 4:39 pm
 • ID e pronës: MRE-16521
 • Çmimi: € 500/muaj
 • Sip. e pronës: 50 m²
 • Sip. totale: 50 m²
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi, Zyrë
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga e Dibrës, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Rruga e Dibres

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rei Prrenjasi
 • Rei Prrenjasi
Whatsapp +355692040258