Ambjent Biznesi me Qera, Xhamlliku, 450 M2, 2000 Euro

  • € 2,000/muaj
Qera Oferta më e mirë

Ambjent Biznesi me Qera, Xhamlliku, 450 M2, 2000 Euro

  • € 2,000/muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira ambjent biznesi,

✨Informacion mbi Pronën:

Ambjenti disponon siperfaqe 450 m2,eshte i pershtatshem per zyra, palester dhe tipologji te ndryshme biznesi.

Adresa: Xhamllik-Pallati i Conad, afer ish Profarmes.

Cmimi: 2000 Euro

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

 

Detajet

Përditësuar 4 Shtator, 2023 at 12:22 pm
  • ID e pronës: MRE-16394
  • Çmimi: € 2,000/muaj
  • Sip. e pronës: 450 m²
  • Sip. totale: 450 m²
  • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi, Magazinë, Zyrë
  • Statusi i pronës : Qera

Adresa

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rei Prrenjasi
  • Rei Prrenjasi
Whatsapp +355692040258