Qera, Apartament 1+1, Rruga e Elbasanit 400euro/muaj

 • € 400
Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 1+1, Rruga e Elbasanit 400euro/muaj

Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1, Rruga e Elbasanit 400euro/muaj

Tipologjia 1+1
Adresa: Rruga Elbasnit, Ambasada Amerikane
I mobiluar
Kati 4
Pallat Egzistues
Cmimi 400 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartamen 1+1, me një sipërfaqe prej 58m² dhe gjendet në katin e 4 të një pallati egzistues. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes dhe ambienti i gatimit,1 dhoma gjumi, korridori, tualeti dhe ballkoni.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 22 Nëntor, 2023 at 3:20 pm
 • ID e pronës: MRE-20650
 • Çmimi: € 400
 • Sip. e pronës: 58 m²
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
 • Adresa Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
Whatsapp +355694050127