Apartament 1+ 1, me qera, i mobiluar, tek unaza e re, 35000 L.

 • 35,000 Lek
Rruga Teodor Keko, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 1+ 1, me qera, i mobiluar, tek unaza e re, 35000 L.

Rruga Teodor Keko, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • 35,000 Lek

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1, Tek Unaza e Re, 35.000 leke

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Unaza e Re

• i mobiluar

• Kati 7

• pallat i ri, me ashensor

•  35.000 leke

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 70m² dhe gjendet në katin e 1 të një pallati te ri me ashensor.

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, jepet i mobiluar dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, kuzhina, 2 dhoma gjumi dhe tualeti.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 10 Qershor, 2023 at 12:15 pm
 • ID e pronës: MRE-11811
 • Çmimi: 35,000 Lek
 • Sip. e pronës: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Teodor Keko, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508