Qera, Apartament 1 + 1, ish fusha e aviacionit, 35 000 Leke

 • 35,000 Lek
Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
Qera Rented

Qera, Apartament 1 + 1, ish fusha e aviacionit, 35 000 Leke

Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • 35,000 Lek

Përshkrimi

Jepet apartament me qera, në katin e pare të një vilë 3 katëshe, 35 000 në muaj, në Laprake, në një bllok banimi përgjatë rrugës Dritan Hoxha. Siperfaqe e bollshme e dhomës së ndenjies, me kënd gatimi, si dhe e dhomes së gjumit dhe korridorit total 99 m2.  Verandë dhe mundësi parkimi. Ne një lagje të këndshme, mes merkatove dhe qendrave tregtare dhe pranë stacionit të autobuzit të disa linjave. MORINA REAL ESTATE.

Detajet

Përditësuar 26 Qershor, 2023 at 10:05 am
 • ID e pronës: MRE-11764
 • Çmimi: 35,000 Lek
 • Sip. totale: 99 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Ish Fusha e Aviacionit

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508