Apartament 1+1 400Euro te Rruga 5Maji

 • € 400
Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 1+1 400Euro te Rruga 5Maji

Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1 tek 5Maji  400 Euro
• Tipologjia: 1+ 1
• Adresa: 5Maji
• I mobiluar

• 💶 400 euro/muaj

✨ Informacion mbi Pronën:
Jepet me qera apartament 1+1 80m2
Apartamenti është i organizuar shume mirë, jepet totalisht i mobiluar me te gjitha pajisjet dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, tualeti dhe ballkoni. kati i 3 me ashensor.

Detajet

Përditësuar 21 Nëntor, 2023 at 12:33 pm
 • ID e pronës: MRE-20900
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 80 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Adresa Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhoana Shpata
 • Xhoana Shpata
Whatsapp +355694050135