Apartament 1+1, Afer Liqenit te Thate,700 euro

 • € 700
Rruga Hiqmet Buzi, Garunjas (Sauk), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 1+1, Afer Liqenit te Thate,700 euro

Rruga Hiqmet Buzi, Garunjas (Sauk), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 700

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1  Afer liqenit te Thate , 700 Euro

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Hiqmet Buzi, Prane Liqenit te Thate

•  I mobiluar

• Kati 1

• 💶 700 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1 me një sipërfaqe prej 60m² dhe gjendet në katin 1 të një pallati te ri me  ashensor.

Apartamenti eshte i sapo rikonstruktuar , jepet i mobiluar totalisht me te gjitha paisjet bashkohore   dhe organizohet  nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhoma gjumi, 1 tualet,post parkim .

Eshte i pajisur me sistem  kondicionimi te ri.

 

Për informacione më të detajuara me kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 22 Nëntor, 2023 në 2:11 pm Përditësuar 26 Nëntor, 2023 at 10:54 pm
 • ID e pronës: MRE-21160
 • Çmimi: € 700
 • Sip. e pronës: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
 • Adresa Rruga Hiqmet Buzi, Garunjas (Sauk), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Farke

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fjorel Agolli
 • Fjorel Agolli
Whatsapp +355694050121