Apartament 1+1, Ali Dem,500 Euro/Muaj.

 • € 500
Rruga Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 1+1, Ali Dem,500 Euro/Muaj.

Rruga Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1, Ali DEm,500 Euro/Muaj.

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa:Ali Dem prane Tregut Elektrik

• I mobiluar

• Kati 4

• Pallat i Ri

• 💶 500 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1 dhe gjendet në katin 4 të një pallati te ri me ashensor.

Apartamenti është i organizuar shume mirë, jepet totalisht i mobiluar me te gjitha pajisjet  dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhoma gjumi, dhe 1 tualet.

 

Për informacione më të detajuara me kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 22 Nëntor, 2023 në 11:04 am Përditësuar 22 Nëntor, 2023 at 11:07 am
 • ID e pronës: MRE-21044
 • Çmimi: € 500
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik
 • Adresa Rruga Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fjorel Agolli
 • Fjorel Agolli
Whatsapp +355694050121