Apartament 1+1, Allias,23.000 leke

 • € 23,000
Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
Qera Ofertë e shkurtër

Apartament 1+1, Allias,23.000 leke

Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • € 23,000

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera apartament 1+1, Allias,23.000 leke.

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Agllai Tako

• I mobiluar

• Kati 2

• 💶 23.000 leke

 

✨ Informacione rreth prones.

Jepet me qira apartament 1+1, me siperfaqe 75 m2, ne katin e 2 te nje ndertese 4 kateshe. Preferohen familje ose cifte.

Apartamenti ofrohet si në foto.

Organizimi i apartamentit behet ne nje dhome gjumi, dhome ndjenje dhe kuzhina, tualeti.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

 

© MORINA REAL ESTATE

 

Detajet

Përditësuar 24 Qershor, 2023 at 12:42 pm
 • ID e pronës: MRE-9523
 • Çmimi: € 23,000
 • Sip. e pronës: 76 m²
 • Sip. totale: 75 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Allias

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508