Apartament 1+1 ,Astir, 400 Euro/Muaj

 • € 400
Rruga Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Qera Oferta më e mirë
Apartament 1+1 ,Astir, 400 Euro/Muaj
Rruga Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 1+1 ,Astir, 400 Euro/Muaj.

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Teodor Keko,  prane bar Orkidea

•E mobiluar

• Kati 3

• Pallat i Ri

•400 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 1+1 ne katin e 3 te nje pallati te Ri me siperfaqe 68m². Apartamenti eshte i organizuar nga salloni i ndenjes, ambienti gatimit, dhoma e gjumit dhe tualeti. Apartamenti jepet i mobiluar ne menyre bashkekohore. Ne zonen perreth apartamentit ndodhen te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese sa me te mire.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 24 Qershor, 2024 në 11:29 am Përditësuar 24 Qershor, 2024 at 11:30 am
 • ID e pronës: MRE-53008
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 68 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Astir/Unaza e Re/Teodor Keko

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
+355692040256