apartament 1+1, Don Bosko 30.000 leke

 • € 30,000
Rruga Don Bosko, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Rented
apartament 1+1, Don Bosko 30.000 leke
Rruga Don Bosko, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 30,000

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira apartament 1+1, Don Bosko 30.000 leke

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Don Bosko pranë Vodafone

• i mobiluar

• Kati 1 banim

•Pallat i ri

•Siperfaqja 53m²

• 💶 30.000 leke

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qira apartament 1+1, me një sipërfaqe totale 53m² dhe ndodhet ne katin e e banim të një pallati te ri, buzë rrugës kryesore.Organizohet nga ambienti ndenjes, ambient gatimi, dhomë gjumi, ballkon dhe tualeti.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 23 Qershor, 2023 në 8:42 am Përditësuar 3 Tetor, 2023 at 12:16 pm
 • ID e pronës: MRE-9730
 • Çmimi: € 30,000
 • Sip. e pronës: 63 m²
 • Sip. totale: 53 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Don Bosko, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
+355692040544