apartament 1+1, Don Bosko, 300 euro.

 • € 300
Rruga Riza Çuka, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
Qera Rented

apartament 1+1, Don Bosko, 300 euro.

Rruga Riza Çuka, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera apartament 1+1, Don Bosko, 300 euro.

 

• Tipologjia: 1+1+bllk

• Adresa: Don Bosko, rruga Riza Cuka.

• I mobiluar

• Kati 2

• 💶 300 euro

 

✨ Informacione rreth prones.

Jepet me qira apartament 1+1+bllk, me nje sipërfaqe 66 m2, ne katin e 2 te nje pallati.

Kushtet jane shume te mira.

Organizimi i apartamentit behet ne nje dhome ndenje dhe kuzhine, dhome gjumi, tualeti dhe ballkon.

Preferohen cifte ose familje.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

 

© MORINA REAL ESTATE

Oksana Real Estate Agent

Detajet

Përditësuar 24 Qershor, 2023 at 12:41 pm
 • ID e pronës: MRE-9243
 • Çmimi: € 300
 • Sip. e pronës: 60 m²
 • Sip. totale: 66 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Riza Çuka, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Don Bosko

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508