Apartament 1+1, Don Bosko, 400Euro.

 • € 400
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 1+1, Don Bosko, 400Euro.

Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera apartament 1+1, Don Bosko,Prane Kompleksit Fiori di Bosco 400 euro.

 

• Tipologjia: 1+1+bllk

• Adresa: Don Bosko, Prane Kompleksit Fiori di Bosco

• I mobiluar

• Kati 4

• 💶 400euro

 

✨ Informacione rreth prones.

Jepet me qira apartament 1+1+bllk, me nje sipërfaqe 70 m2, ne katin e 4 te nje pallati.

Kushtet jane shume te mira.

Organizimi i apartamentit behet ne nje dhome ndenje dhe kuzhine, dhome gjumi, tualeti dhe ballkon.

Preferohen cifte ose familje.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 30 Tetor, 2023 at 4:07 pm
 • ID e pronës: MRE-19328
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 80 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Don Bosko
 • Adresa Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Dejvi Hoxha
 • Dejvi Hoxha
Whatsapp +355692040258