Apartament 1+1, Rruga Bill Klinton 400 Euro

 • € 400
Bill Clinton Street, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Oferta më e mirë
Apartament 1+1, Rruga Bill Klinton 400 Euro
Bill Clinton Street, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera Apartament 1+1, Rruga Bill Klinton 400 Euro

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Bill Klinton

• Kati 2

• Pallat i Ri

• Siperfaqe 70m²

💶 400 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 70m² dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te Ri.

Apartamenti ka organizim shumë te mire, perbehet nga korridori shperndares, 1 dhome gjumi,  dhoma e ndjenjes, ambieni i gatimit dhe tualeti.

 

Ndodhet ne nje zone e cila i ofron te gjitha kushtet per nje jetese sa me komode.

 

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 13 Maj, 2024 në 11:39 am Përditësuar 15 Maj, 2024 at 12:02 pm
 • ID e pronës: MRE-47047
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Komuna e Parisit
 • Kati: 4
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Bill Clinton Street, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Komuna e Parisit

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kërko
Cmimi Nga
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127