Apartament 1+1 me qera 300 euro/muaj te Rruga e Elbasanit

 • € 300
Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
Qera Oferta më e mirë
Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera apartament 1+1, Rruga e Elbasanit , 300 euro/muaj

 

• Tipologjia: 1+1+blk

• Adresa: Rruga e Elbasanit, Ambasada Turke

• E mobiluar

• Kati 1 në vilë private

• 💶 300 euro/muaj

 

✨ Informacione rreth prones

Jepet me qira apartament 1+1+BLK në rrugën e Elbasanit, pranë Ambasadës Turke, në rrugë kryesore. Shtëpia ndodhet ne katin e 1 te nje vile private. Shtëpia ofrohet e mobiluar me cdo gje te re dhe eshte totalisht e investuar. Organizohet në sallon ndenje, ambient gatimi, 1 dhome gjumi, ballkon dhe tualeti. Ofrohet mundësi prakimi në oborrin e shtëpisë.

Preferohen çifte!

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

 • ID e pronës: MRE-10719
 • Çmimi: € 300
 • Sip. e pronës: 55 m²
 • Sip. totale: 55 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Ambasada Turke

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Morina Real Estate
 • Morina Real Estate