Apartament 1+1, Me Qera, Astir, 400 Euro/Muaj.

 • € 400
Rruga Teodor Keko, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 1+1, Me Qera, Astir, 400 Euro/Muaj.

Rruga Teodor Keko, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira apartament 1+1, Astir, 400 Euro/Muaj.

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Astir,  Pallatet Arlis

• Kati 7

•Pallat i ri

•Siperfaqe 64m2

💶 400 Euro/Muaj

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira apartament 1+1, me siperfaqe 64m² dhe ndodhet në katin e 7 te nje pallati te ri

Apartamenti ka organizim shumë te mire, perbehet nga dhoma e ndjenjes, ambieni i gatimit, 1 dhome gjumi, tualeti  dhe ballkoni.

Vendndodhja e pallatit eshte ne nje zone shume te mire, ndodhet ne astir.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 14 Dhjetor, 2023 në 3:14 pm Përditësuar 9 Janar, 2024 at 11:21 am
 • ID e pronës: MRE-23200
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 64 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 7
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Teodor Keko, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
 • Qyteti tirana

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256