Apartament 1+1, Me Qera, Bar Oslo — Xhamllik, 400 Euro/Muaj.

 • € 400
Rruga Bardhyl, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë
Apartament 1+1, Me Qera, Bar Oslo — Xhamllik, 400 Euro/Muaj.
Rruga Bardhyl, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjensi Morina jep me qera Apartament 1+1, Me Qera, Bar Oslo–Xhamllik, 400 Euro/Muaj.

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Hoxha Tahsim, Prane Bar Oslo

• i Mobiluar

• Kati 5

•Pallat Ekzistues

• 400 euro / muaj

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira apartament 1+1 me siperfaqe 60 m² ne katin e 5 te nje pallati ekzistues .Apartamenti eshte i organizuar nga dhoma gjumit, salloni ndenjes, ambjenti i gatimit,  tualeti dhe ballkoni. Eshte totalisht i mobiluar.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni!

 

 

MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 1 Qershor, 2024 në 10:16 am Përditësuar 1 Qershor, 2024 at 10:25 am
 • ID e pronës: MRE-49907
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Brryli/Rruga Bardhyl
 • Kati: 5
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Bardhyl, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Brryli/Rruga Bardhyl

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
+355692040257