Apartament 1+1, Me Qera, tek Fresku, 350 Euro/Muaj.

 • € 350
Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 1+1, Me Qera, tek Fresku, 350 Euro/Muaj.

Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 1+1, Me Qera, tek Fresku , 350 Euro.

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: tek Fresku,pas restorant Freskut

• I mobiluar

• Kati 5

•350 Euro

Pallat

 

Informacion mbi pronen:

Jepet me qira apartament 1+1 me një sipërfaqe prej 70 m2 dhe ndodhet ne katin e 5 te nje pallati, ne nje zone shume te mire.

Apartamenti jepet teresisht i mobiluar  me kushte shume te mira dhe perbehet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, dhoma e gjumit dhe tualeti.

 

Për informacione të mëtejshme mos nguroni të na kontaktoni.

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 24 Janar, 2024 në 2:38 pm Përditësuar 24 Janar, 2024 at 2:38 pm
 • ID e pronës: MRE-27478
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Fresku/Linze
 • Kati: 5
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Erina Saliaj
 • Erina Saliaj
Whatsapp +355694050129