Apartament 1+1 Me Qira, Astir , 350 Euro

 • € 350
Rruga Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 1+1 Me Qira, Astir , 350 Euro

Rruga Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1 Astir  ,350 Euro

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa:Astir,Rruga Teodor Keko

• I mobiluar

• Kati 2

• Pallat i ri

• 💶 350 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 78 m² dhe gjendet në katin 2 të një pallati te ri.

Apartamenti është i organizuar shume mirë, jepet  i mobiluar me te gjitha pajisjet,  dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, 1 dhoma gjumi, tualeti  dhe ballkoni.

Për informacione më të detajuara me kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 18 Nëntor, 2023 at 11:01 am
 • ID e pronës: MRE-20498
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 78 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Adresa Rruga Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fjorel Agolli
 • Fjorel Agolli
Whatsapp +355694050121