Apartament 1+1 me qira, Brryli, 480 euro

 • € 480
Rruga Arkitekt Sinani, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 1+1 me qira, Brryli, 480 euro

Rruga Arkitekt Sinani, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 480

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 1+1+Blk ,Brryli, 480 Euro

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Brryli, Rruga Arkitekt Sinani

• E mobiluar

• Pallat Ekzistues

• Kati 1

• 480 Euro/muaj

 

✨ Informacione rreth prones:

Jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 60m² ne katin e 1 te nje pallati ekzistues Brryl. Apartamenti organizohet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome fjetje, korridori dhe nje tualet. Eshte i mobiluar totalisht. I pajisur me kondicioner.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 23 Tetor, 2023 at 2:10 pm
 • ID e pronës: MRE-18949
 • Çmimi: € 480
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Brryli/Rruga Bardhyl
 • Adresa Rruga Arkitekt Sinani, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509