Apartament 1+1 me qira, Liqeni Artificial – Gjimnazi Petro Nini, 400 Euro i diskutueshem

  • € 400
Qera Oferta më e mirë

Apartament 1+1 me qira, Liqeni Artificial – Gjimnazi Petro Nini, 400 Euro i diskutueshem

  • € 400

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1, prane Liqenit Artificial, 400 Euro i diskutueshem

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Margarita Tutulani

• i mobiluar

• Kati 1

• Pallat ekzistues

• 💶 400 Euro/muaj

• Lirohet me dt 15 Shtator

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 70m² dhe gjendet në katin e 1 të një pallati ekzistues.

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, jepet i mobiluar teresisht dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, dhoma e gjumit, dhe tualeti.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 30 Gusht, 2023 at 10:17 am
  • ID e pronës: MRE-16175
  • Çmimi: € 400
  • Sip. totale: 60 m²
  • Dhomë gjumi: 1
  • Banjo: 1
  • Lloji i pronës: Apartament
  • Statusi i pronës : Qera

Adresa

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
  • Megina Baku
Whatsapp +355692040509