Apartament 1+1, Me Qira, Materniteti I Ri

  • € 400
Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 1+1, Me Qira, Materniteti I Ri

Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
  • € 400

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1, Tek Materniteti I Ri, 400 EURO

 

 

 

• Tipologjia: 1+1

 

• Adresa: Ish: Fu Farma, afer Halley Sistem Albania, Afer Spitali Nr.5

 

• I mobiluar

 

• Kati 3

 

• Pallat

 

• 💶 400 euro/muaj

 

 

 

✨ Informacion mbi Pronën:

 

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 60m² dhe gjendet në një hyrje private.

 

Apartamenti është i organizuar shume mirë, jepet totalisht i mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, dhe tualeti.

 

Për informacione më të detajuara me kontaktoni!

 

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 21 Nëntor, 2023 at 9:03 pm
  • ID e pronës: MRE-21012
  • Çmimi: € 400
  • Lloji i pronës: Apartament
  • Statusi i pronës : Qera
  • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
  • Adresa Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
  • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Erion Mustafa
  • Erion Mustafa
Whatsapp +355694050128