Apartament 1+1 Me Qira, Parku Zoologjik, 400 Euro

 • € 400
Tirana Zoo, Rruga e Kroit, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 1+1 Me Qira, Parku Zoologjik, 400 Euro

Tirana Zoo, Rruga e Kroit, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1,Parku Zoologjik, 400 Euro

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Kompleksi Mateo

• I mobiluar ose Bosh

• Kati 1

• pjese vile

• 💶 400 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 70m² dhe gjendet në katin e 1 të një pjese vile.

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, jepet  i mobiluar ose bosh dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhomë gjumi, dhe tualeti. Cmimi per apartamentin bosh i diskutueshem.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 27 Korrik, 2023 at 2:46 pm
 • ID e pronës: MRE-14783
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament, Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Tirana Zoo, Rruga e Kroit, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Farkë
 • Zona Kompleksi Mateo

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256